«

»

Kousek od Brna..! -3

Až do Jinačovic „roztáhne křídla“ tuto sobotu, 10. září MTB „Vrchovina“… Do této doby bylo rekordní přiblížení populárního seriálu ku metropoli Jihomoravského kraje v rámci obce Ořešína, kde se letos odjel poslední květnovou sobotu 3. závod. Takže máme nové NEJ..! Připomínám, že závod v Jinačovicích není (zatím) pro letošní rok zařazen do bodování Poháru Drahanské vrchoviny a že je pořadatelem, obcí Jinačovice, určen výhradně pro děti – do 14-ti let včetně. Přesto, nebo právě proto věříme, že i do Jinačovic si v sobotu cestu najdete!

Základní trasování a úprava tratí, které jsou v převážné většině situovány na pozemcích firmy Velsbike s.r.o. (díky Aleši!), to obojí proběhlo včera, 6. září, finální „mlíkování“ proběhne v pátek 9. září tak, aby jste  mohli od 17.00 hodin „zbrusu“ nové tratě odpovědně „prubnout“!

Důležité upozornění: pro hladký a rychlý průběh přihlášení do závodu prosím vyplňte a vytiskněte si opakovaně nejpozději do čtvrtku 8.9. 2022 do 20.00 hodin tento formulář  a do kolonky „Číslo licence“ uveďte JINAČOVICE. Pomůže nám to k rychlejšímu zvládnutí prezentace. Mockrát díky!

Programový scénář je jinak tradiční, jak ho znáte z ostatních závodů „Vrchoviny“ s tím rozdílem, že odpadají odpolední starty starší mládeže a dospělých. Propozice  naleznete na konci této aktuality, „ostré“ plánky tratí budou na těchto www doplněny, zítra, ve čtvrtek, 8. září 2022, večer. Těšit se v Jinačovicích můžete na skákací hrad, na senátorku a patronku „Vrchoviny“ Ing. Jaromíru Vítkovou, pozvali jsme i další cyklistické celebrity z blízkého Brna a pevně věříme v jejich účast..! Pro děti nebude chybět ani cukrářský stánek, na který jste zvyklí už ze závodu z Knínic a Velenova. A taky cykloprodejna firmy Velsbike s.r.o. bude v průběhu závodu pro Vás mimořádně otevřena… A kteří elévové budou historicky prvními vítězi premiérové Velké ceny Jinačovic? Uvidíme v sobotu… Takže ani tento závod si určitě nenechte ujít! Těšíme se na Vás! A přivezte sem – tak jako do Velenova – sluníčko!

Propozice Velké ceny Jinačovic: propozice_jinacovice_2022-2
Plánky tratí: