Archiv kategorie: 01. – Valchov – 20.4.2013

Výsledky Kameňák 2013

Výsledky z Kameňáku zatím naleznete v níže uvedených PDF souborech: Výsledky Kameňák 2013 (PDF) Během několika dní budou výsledky zaneseny i do celkového hodnocení Poháru Drahanské vrchoviny. Celkem se závodů zúčastnilo 101 závodníků. Fotky budou dostupné také na Facebook stránce a už nyní jsou na webu Valchova Děkujeme za Vaši účast!

Už zítra vyrážíme do terénu

Počasí opět začíná zlobit, ale Kameňák se zítra 20.4. jede. Nezapomňte si vyplnit dopředu prohlášení, ať se nezdržujete na registraci a přijeďte včas, prezence se uzavírá 30 minut před startem – propozice tomu byly upraveny. Zítra ve Valchově na viděnou a ať se Vám na trati daří..

Začínáme !!!

První závod letošního ročníku Poháru Drahanské vrchoviny se blíží a pokud se nevrátí zima, začínáme 20. dubna 2013 ve Valchově MTB časovkou Valchovský kameňák. Nejmladší děti začínají od 9:30 na hřišti, od 11 hodin a kategorií nad 10 let už se startuje pod Valchovákem. Věnujte pozornost rozpisu závodu, jelikož má jiný časový scénář než klasické závody v cross country. NEZAPOMEŇTE …

Pokračovat ve čtení »