«

»

Už jen hodiny…

…nás dělí od Slavnostního Večeru vítězů MTB Poháru Drahanské vrchoviny 2023! Pořadatelé akce – MORAVEC Team ve spolupráci s obcí Žďárná hlásí: v podstatě již vše připraveno!

Zásadní informaci dneška od otradičního ředitele Velké ceny Žďárné horských kol, pan Mirka Mazánka je ta, že průjezd ve směru od Boskovic na obec Suchý je ode dneška, 2. listopadu 2023 provizorně opět možný! Pro Vás, přímé účastníky Večeru vítězů, to znamená, že byť je na odbočce z komunikace č. 150 ve směru Suchý, Benešov stále značka zákaz vjezdu, Vy tam zítra díky, aktivitě Obce Žďárná, můžete vjet a parkovat na obou stranách zatím ještě nedokončené (ale s opatrností již sjízdné) komunikace v bezprostřední blízkosti místního kulturního domu.

Kromě této dobré zprávy mám v tomto  pozitivním „levelu“ ještě dvě informace: v pátek se mezi námi ocitne nejen cyklistický Mistr světa, ale pravděpodobně i nejbližší příbuzní Vlastimila MORAVCE! Jediná špatná zpráva je ta, že bude chybět prezident.., Nicméně: poslal nám zajímavou zdravici, kterou Vám budu rád citovat! Takže je to víc, než jasné: Prvotřídní a maximálně mediálně ostře sledovanou akcí třetího listopadového dne r. 2023 není nic jiného, než: slavností Večer vítězů MTB Poháru Drahanské vrchoviny 2023!