«

»

Start PDV 2021 odložen…

Bohužel, také jubilejní, 20. ročník populární MTB „Vrchoviny“ nebude odstartován podle plánu, a už teď je jisté, že i letos nás čeká – z důvodu přetrvávajícího globálního problému s kódovým označením „COVID 19“ a s tím souvisejícími omezeními – jeho pozměněná a improvizovaná verze…

Jisté je, že květnové termíny závodů ve Valchově (8.5.) a v Okrouhlé (15.5.) budou (v lepším případě) přeloženy nebo (v horším případě) zrušeny… Za dané situace se jako náhradní termíny za tyto dva závody nabízí ty tři červencové (10.7., 17.7. a 24.7). V úvahu přichází i termín o posledním víkendu v září (25.9.), kdy „Vrchovina“ také už několikrát vrcholila. Tyto čtyři uvedené náhradní termíny byly Valchovu a Okrouhlé nabídnuty a aktuálně čekáme na vyjádření jejich kompetentních zástupců.

Takže jak vypadá termínová listina v její květnové verzi?

Je jasné, že k „rozjetí“ letošní MTB „Vrchoviny“ nutně potřebujeme uvolnění vládních opatření ve smyslu možnosti setkání bez omezení minimálně 200 – 300 osob ve venkovním prostoru. Myslím, že květen definitivně rozhodne a zůstávám s Vámi v naději, že se to už vše konečně „zlomí“ k lepšímu..! A že 5. června to v Protivanově, jak se patří, „odpálíme“!