«

»

Restart se blíží!

22. ročník MTB Poháru Drahanské vrchoviny odstartuje v neděli 11. června na zcela nové trati v Jinačovicích. Svědomití pořadatelé pod taktovkou ředitele závodu, Michala Hájka, jsou už na akci takřka připravení, což svědčí o jejich maximálně zodpovědnému a vzornému přístupu!

Zde si už můžete omrknout propozice – propozice_Jinačovice, které už má „v práci“ i sbor rozhodčích a i plánky traťových variant jsou pro Vás již od pořadatelů níže k dispozici. Na rozdíl od loňského roku, kdy se v Jinačovicích „pod křídly“ MTB „Vrchoviny“ závodilo v areálu firmy Velsbike poprvé, jsou tentokrát tratě situovány do lesního terénu nad obcí, vlevo od hlavní silnice ve směru na Brno. Tuto středu dodáme pořadatelům značkovací kolíky a probereme společně organizační detaily blížící se „Vrchovinové“ premiéry.

Ze zákulisí příprav akce snad můžu vyzradit, že na vítěze čekají od pořadatelů originální medaile, a že jinačovičtí (nebo jinačovští?) přistupují k akci velmi zodpovědně dosvědčuje i fakt, že si propagaci svého závodu zařídili – jak vidíte v této aktualitě – již ve vlastní režii!

Předpokládám, že Vaše prvotní on-line registrace před prvním plánovaným závodem, který se měl konat 16. dubna v Okrouhlé, a který byl kvůli špatnému počasí zrušen, zůstává v platnosti. Znovu se on-line přihlašovat tedy není třeba, udělejte tak jen Ti z Vás, co se před závodem v Okrouhlé on-line nepřihlašovali Zbývá tedy už jen věřit a přát si, že současné slunečné počasí vydrží až do neděle, 11. června, kdy to v „Jinačkách“ všechno vypukne!

Plánky tratí:

Kategorie do 6-ti let

Kategorie 7-10 let

Kategorie 11-14 let

Kategorie od 15-ti let a starší