«

»

V sobotu startujeme!

Čas letí jako bláznivý a než jsme se nadáli, jsou už odjety první dva závody Českého poháru horských kol Touškov, a Vimperk. K naší radosti se ve výsledkových listinách obou závodů opět v nejednom případě prosadili na čelní příčky „odchovanci“ MTB „Vrchoviny“, která letos slaví – věřte / nevěřte – čtvrtstoletí (!) trvání!  Po loňské parádní premiéře pohostí „Vrchovinový“ prolog  i letos šikovní a svědomití pořadatelé z Nížkovic u Slavkova.

Tým pořadatelů, v čele se starostou Nížkovic, Dušanem Horákem, hlásí i letos s velkým časovým  předstihem, že je vše připraveno! Oproti loňsku jsou místní tratě beze změn, letos se zde poprvé pojedou i štafety s tím, že jejich start i cíl bude na prostorné startovací louce. Zde mrkněte na finální verzi propozic, které obsahují i konfiguraci jednotlivých okruhů a mapu areálu: PDV2026_propozice_NÍŽKOVICE_opravene. Zde jsou pro Vás další důležité doplňující informace: Info k závodu

No a kdo jiný by Vás měl osobně pozvat, než mnohonásobný Mistr světa a cyklista PAR EXCELLENCE, Václav Kolář!

A i další cyklistické veličiny, tak jako loni, budou v Nížkovicích při tom a pořadatelé pro Vás s nimi připravují autogramiádu! Nížkovice si tedy určitě nenechte ujít a jako vždy Vás poprosím: sluníčko přivezte, stejně jako úsměvy na tvářích, s sebou! Těšíme se na Vás!

No a protože MTB sezóna je v plném proudu, není divu, že se to závody na všech frontách jenom „hemží“..! Rád připojuji pozvánku na akci, kterou pořádají naši kamarádi z Rouchovan u Brna: