Archiv kategorie: 03. Okrouhlá – 08.06.2019

Martin Tvaróg vyhrál „Monzu“!

Devatenáctiletý Martin Tvaróg (HEAD Pro Team Opava)  byl suverénně nejrychlejší v hlavní kategorii mužů ELITE na Velké ceně obce Okrouhlá, která  se jela druhou červnovou sobotu jako třetí závod 18. ročníku MTB Superior Colorprofi Poháru Drahanské vrchoviny 2019. Ve třetím závodě jsme v této prestižní kategorii zaznamenali tři různé vítěze, což svědčí o značné vyrovnanosti elitního startovního pole. …

Pokračovat ve čtení »

I Okrouhlá trochu jinak…-2

Po Benešově se musí připravit závodníci na dílčí změny tratí i při třetím závodu letošního MTB Superior – Colorprofi Poháru Drahanské vrchoviny, který pohostí již tuto sobotu další z obcí závodům horských kol zaslíbená – Okrouhlá. Jak jste byli zvyklí,  se určitě nepojede oblíbená traťová pasáž „Skřipec“, která byla kdysi součástí zdejší motokrosové tratě, a …