«

»

XXI. ročník OKOLO S KOLEM

Mimo závodění stojí cyklistikospolečenskorelaxační nezávod Okolo s kolem. V pátek 29.5. se zahřívacím kolem na letovickém koupališti a s ostrým startem v sobotu 30. května 2015 se uskuteční již XXI. ročník této akce určené pro jezdce na kolech, kteří nemají touhu vystoupat na stupně vítězů.

Cyklistická vyjížďka po krásách Vysočiny je v pravdě relaxační a každý ji může pojmout svým tempem, různými zastávkami na atraktivních místech či občerstvovnách a na závěr zrelaxovat u večerního programu v Letovicích.

Aby jsme ukojili i bojovníky, nabízíme časovku do vrchu z Letovic do rudky o tradiční poháry O.K.BAG a pro nejmenší z rodiny cyklistů je nově připraven i dětský cykloden s cykloškolou, cyklistickými kuriozitami Martina Zehnala či dřevěné repliky prakol populárního Ivana Křivánka.

Přihlásit se jde i na místě v restauraci Na koupališti, zdarma se můžete zúčastnit dětského dne nebo pátečního předprogramu. Veškeré info najdete na www.okoloskolem.cz, aktuální zprávy jsou na našem https://www.facebook.com/pages/Okolo-s-kolem-Letovice.