«

»

Už pozítří!

Do startu slavnostního Večera vítězů MTB Poháru Drahanské vrchoviny  2022 chybí už jen desítky hodin! Z Vašich telefonátů je znát, že v kulturním domě obce Suchý byste se mohli opět sejít ve stejně hojných  počtech, jako v předchozích dvou letech. Celkem 94 (!) pohárů je pro Vás připraveno a my se na Vás první listopadovou sobotu moc těšíme!

Z těch dotazů, které jsem zodpovídal opakovaně upřesním: samozřejmě, že se nevyhlašují jen borci a borky na prvních místech, ale: v pořadí OPEN se vyhlašuje „velká bedna“ – tj. ve všech 18-ti kategoriích  prvních pět nejlepších, přičemž z těchto pěti nejlepších obdrží všichni věcné ceny, první tři pak poháry Drahanské vrchoviny v tomto případě tedy rozdáme 54 pohárů. V pořadí OBCE vyhlašujeme první tři děti v celkovém pořadí v každé kategorii od odrážedel do kategorie 13-14 let starších žáků a starších žákyň. Vyhlašované děti obdrží poháry Drahanské vrchoviny (rozdáme tedy dalších 36 pohárů) a věcné ceny. Drtivá většina z Vás si toto pravidlo našla v rámci naší webové stránky…

Jestli dobře sčítáte, „pohřešujete“ tedy ještě 4 poháry. Správně! Tři z těchto čtyř obdrží jako cenu zakladatele seriálu, Ing. Aloise Hložka, tři nejlepší štafety (zde je pro kontrolu jejich celkové upřesněné letošní pořadí PDV štafety 2022_opraveno) no a tím 94. pohárem, o kterém bude v sobotu večer hlavně řeč, je legendární putovní pohár Drahanské vrchoviny, který převezme celkový vítěz letošní MTB „Vrchoviny“.

Kromě Vás, vítězů, se to letos bude v sobotu „hemžit“ v KD obce Suchý také VIP osobnostmi. Ze zástupců pořádajících měst a obcí se zatím omluvili jen Jinačovice. No a z cyklistické „branže“ by měla dorazit silná skupina nejen z Brna, ale, věřte-nevěřte, i z Prahy..! Bodejť:  Pražákům je tu (na Drahanské vrchovině) hej..! Takže: v sobotu „za večír na Suchým v kulturáku“!

A ještě jedno – pro Vás – upozornění: vedle kulturního domu Suchý „vyrostla do roka a do dne“ zbrusu nová požární zbrojnice. Takže parkování je třeba řešit v souladu s dopravním značením jinde poblíž „kulturáku“. Vůbec se nebojím, že byste to nezvládli..!

 

|