«

»

V sobotu Boskovice!

MTB „Vrchovina“ 2021 „popojede“ tuto sobotu, 14. srpna, kdy seriál pohostí pohárové tratě v Boskovicích. Počasí se rýsuje velice nadějně, a protože už na prvních dvou závodech v Benešově a Bukové  jsme viděli velmi kvalitní MTB sport, dá se předpokládat, že ani letošní Boskovice nezůstanou nikterak pozadu!

Pět variant tratí připravují pořadatelé pro rajdry a ve srovnání s loňskem budou v Boskovicích (na rozdíl od Benešova a Bukové) změny na nich jen minimální. Vzhledem k tomu, že lokalita Doubravy je – zvláště v době prázdnin – hodně frekventovanou (hodně tomu napomáhá i místní půvabné Westernové městečko), značením tratí bude probíhat až ve čtvrtek a v pátek.  Opět bude do závodu vřazen závod štafet, který byl v Bukové vskutku „parádním číslem“. Zde studujte rozhodčími schválené propozice: 03. PDV2021_Boskovice_propozice_po revizi

Z loňska budou v elitních kategoriích obhajovat prvenství borec MORAVEC Teamu Petr Šich (na jeho napínavý souboj se Štěpánem Stloukalem (ACT Lerak) si určitě dobře vzpomínáte)  a Kristýna Koscová (P2R Bike Team). Zatímco Kristýna ještě letos na „Vrchovině“ nestartovala, Petrovi to aktuálně  „jezdí“: dokazuje to například  jeho 2. místo v kategorii U23 z minulého týdne na prestižním mezinárodním Ostravském Chacharu. I v Boskovicích bude určitě na co koukat, takže si je ani letos nenechte ujít!

Plánky tratí: 

Trať dětí do 6-ti let

Trať dětí 7-8 let

Trať dětí 9-10, 11-12 a 13-14 let

Trať junioři / kadeti, juniorky / kadetky / masters II, masters III, muži, ženy