«

»

Přípravy vrcholí!-2

V pravdě za dveřmi je letošní první MTB „Vrchovina“, kterou tuto sobotu pohostí obec Benešov u Boskovic. Letošní seriál je – bohužel – deformován problémem s názvem COVID 19 a tak je počet celkový závodů na čísle pět. Shodou okolností je to stejný počet závodů, který byl i při prvním ročníku, v r. 2002. A nám nezbývá, než si přát, aby jubilejní, 20. MTB „Vrchovina“ v r. 2021 byla opět ve „full version“, jak jste na ni byli zvyklí z „před – covidových“ let…

Vás ale asi nejvíce aktuálně zajímá, co je nového v přípravě na závod. Předně chci poprosit  Vás, kteří jste se už přihlásili předem přes tyto „webovky“ a nepřišel Vám potvrzovací e-mail s formulářem „Prohlášení“, abyste si stáhli tento formulář zde PDV2020_prohlaseni  a vyplněný ho předložili při sobotní prezentaci na závod. Ušetříte nám i sobě čas a my Vám za to moc děkujeme!

Co se týče průběhu přípravných prací, ta vězte, že lesní úseky tratě jsou „vymlíkované“ (díky  moc Franto Paděro a Jirko Tesaři), zítra odpoledne budou hotové i tratě dětí do 12-ti let (díky moc Karle Všetulo). Už dnes se na „velké“ tarti – byť sporadicky – ale přece jen – objevovali první trénující bikeři. V této souvislosti avizuji ještě jenu změnu: „Pechovu šikanu“ č.1 neprojedete. Při denešním „mlíkování“ jsem ji z důvodu deformace lesního terénu po razantní těžbě, prostě nenašel… Odpolední déšť oblast závodu pozanamenal spíše symbolicky, uvidíme, jak tomu bude s avizovanou vlhkostí v dalších dnech a hlavně v sobotu… V této souvislosti Vás prosím  všechny: převezte sluníčko!

Startovní listiny se hojně plní, rozhodně si nenechte ujít závod mužů ELITE. Jsou do něj přihlášeni (zatím) dva skuteční „bombarďáci první klasy“ a už teď je jasné, že je poprosíme, aby formou autogramiády jste se s nimi mohli potkat tváří – v tvář… Zde jsou aktuální propozice: Propozice Benešov 2020 PDV-2020_Benešov_propozice_T

Plánky tratí jsou zde:

Ve spoluporáci s kosmickou agenturou Space X a jejich družicové síte „Starlik“ se nám podařilo zajistit i supr přesné zaměření dětských tratí:

Díky moc Elone Musku (Jirko Tesaři)…