«

»

„Vrchovina“ má pohár!

Věřte nebo nevěřte, ale seriál závodů horských kol o Pohár Drahanské vrchoviny, je od minulého pátku také držitelem poháru! MTB Superior – Colorprofi Pohár Drahanské vrchoviny, jehož se uskutečnil loni už 18. ročník, byl vyhodnocen v rámci vyhlášení nejlepších sportovců okresu Blansko jako „Sportovní akce roku 2019“! Pohár Drahanské vrchoviny má tedy pohár! Určitě zasloužené ocenění pro všechny, kteří se o tuto, dnes už kultovní sérii,  každoročně svědomitě starají… Blahopřejeme!

Toto ocnění patří samozřejmě zástupcům pořádajících měst a obcí (loni jich bylo 11 a skladba pořadatelských „štací“ zůstává beze změn i pro letošní rok), dále všem „pracantům“ z MORAVEC Teamu, který vystupuje v roli koordinátora tohoto bikového seriálu a samozřejmě v neposlední řadě taky Vám, závodníkům a Vašim podpůrným týmům,  kteří pravidelně  a v hojných počtech na MTB „Vrchovinu“ jezdíte! Zde mrkněte na fotogalerii Karla Všetuly ze slavnostního podvečera, který v pátek 7. února 2020 pozorně pohostila ve valchovské sokolovně obec Valchov ve spolupráci s místním Sokolem.

Z fotek snadno rozpoznáte, že ocenění obdržely i tři bikeři, kteří byli v loňském roce v pravidelnými účastníky MTB „Vrchoviny“ a tato skutečnost naši radost samozřejmě umocňuje! Ne radno ale odpočívat na vavřínech..! 19. ročník „Vrchoviny“  klepe na dveře a přípravy  na něj jsou již v plném proudu. Termínová listina má už jen jeden drobný otazník: kdy se přesně pojede závod v Novém Městě na Moravě? Věřím, že během pár dnů si i tato drobná nestabilita „sedne“… Pro všechny pravověrné bikery je asi hlavně dobrou zprávou, že i v r. 2020 pohostí finálový závod novoměstské „světové“ tratě.

Oficiální název seriálu pro letošní rok –  „Superior – Velsbike MTB Pohár Drahanské vrchoviny 2020“ – napovídá, že můžeme očekávat, že hlavního partnera budeme vídávat v průběhu závodů série častěji, než v minulých letech! A to je dobře… Zde je tedy aktuální podoba termínové listiny:  MTB PDV 2020 – termínová listina a protože s blížícím se premiérovým závodem ve Valchově bude informací na těchto stránkách postupně přibývat,  nezapomínejte na ně tedy pravidelně „mrknout“, ať jste ve věci MTB „Vrchoviny“ 2020  „in“ a  „furt“ v „ obraze“