«

»

Kořenec mezinárodní!

Čtvrtá MTB „Vrchovina“, která se jede poslední srpnovou sobotu v obci Kořenec, bude mít punc mezinárodní účasti borců a borek hned z šesti zemí Evropy! Závod se odjede díky aktivitě sportovního oddílu SK Skivelo Neslyšících Olomouc jako jeden z dílů MTB Evropského poháru neslyšících!

Zástupce tohoto oddílu, František Kocourek oslovil v průběhu měsíce srpna pořadatele kořeneckého závodu s tímto záměrem, a protože „kořeňákům“ nikdy nechyběla vstřícnost a ochota, byla záhy „ruka v rukávě“! Zde si můžete omrknout startovní listinu DMEC_2021 registation-fic (1) tohoto unikátního závodu, který nás v sobotu v Kořenci, v posledním bloku startů čeká. A samozřejmě předpokládám, že už jste netrpěliví i co se propozic na závod týče…PDV-2021-propozice-Korenec-opravene (3)

Plánky tří čistě přírodních okruhů omrkněte tuť:

  • Kategorie do 6 let, 7-8 let

  • Kategorie 9-10 let, 11-12 let, 13-14 let

  • Kategorie junioři/kadeti, juniorky/kadetky, Masters II, Masters III, muži ELITE, ženy ELITE, muži-ženy neslyšící

 

Ještě připomenu, že z předloňska (loni pořádání závodu v Kořenci znemožnil COVID) budou v elitních kategoriích obhajovat vítězství Petr Šich (MORAVEC Team) a Tereza Nesetová (In-Life Cycling Team). Zatím co na letos výborně závodícího Petra Šicha (18. místo na MČR v Harrachově v mužské elitě, 8. místo v kategorii U23) se na Kořenci asi těšit v sobotu můžeme, Terezka je aktuálně v očekávání radostné události a letošní sezónu z tohoto důvodu vypouští. Určitě se ale dá předpokládat, že účast bude i na čtvrté „Vrchovině“ hutná! Takže si závody „u větřáku“  nenechte ujít, těšíme se opět na Vás!