«

»

Český pohár opět v Brně s Járou

Už třikrát v minulosti Brno tento vrcholný závod hostilo. Vždy na jiném místě a s jiným pořadatelem. Nově vznikající Bike aréna a především zkušený tým pořadatelů ze spolku Sport pro Brno je zárukou, že se jihomoravská metropole stane častějším místem pro pořádání MTB závodů.

V sobotu 11. července se již 5. závod Českého poháru cross country pojede právě v Brně v Masarykově lese u Anthroposu na tratích, které během roku testovala MTB liga.

Časový scénář začíná v 9:00 závody žáků a žákyň, 10:00 vyrazí kadeti, experti a masters, 12:00 junioři, 13:30 ženy, juniorky, kadetky a 15:30 muži elite.
Fandit budete moci nejen jezdcům z Moravec týmu či ACT Lerak Blansko, na startubudou i naši odchovanci Dominik Prudek, Jirka Štěpqník a Adéla Šafářová, účast je potvrzena i od olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, který vyhrál poslední závod Světového poháru ve Švýcarsku.

Pokud si budete chtít zazávodit, pro nejmenší jsou připraveny i dětské závody a především pro všechny i nedělní závod na totožné trati.

Kompletní informace najdete na webu http://sportprobrno.cz/