«

135 cen připraveno! -2

Ano, přesně tolik jmen bude pozváno v rámci slavnostního Večera vítězů 20. ročníku MTB Poháru Drahanské vrchoviny na jeviště kulturního domu obce Suchý, kde proběhne už tuto sobotu od 17.00 hodin vyhlášení nejlepších rajdrů v celkovém pořadí OPEN (18 kategorií – 5 nejlepších) a celkovém pořadí OBCE (12 kategorií – 3 nejlepší) v rámci letošní jubilejní MTB „Vrchoviny“.

Ti z Vás, kteří jsou „furt ve střehu“ se možná znepokojí ze skutečnosti, že neumím počítat, že počítám špatně: vždyť  (18 x 5) + (12 x 3) není přece 135, ale 126! Zcela správně. Těch 9 věcných cen navíc je připraveno pro členy nejlepších tří štafet, které letos budou – ku příležitosti jubilea seriálu – historicky poprvé také vyhodnoceny! Tři nejlepší štafety se navíc můžou samozřejmě těšit kromě věcných cen i na avizované poháry, které pro ně věnoval zakladatel seriálu, Ing. Alois Hložek, a které mohli už na vlastní oči spatřit všichni aktivní či pasivní účastníci finálového závodu letošní „Vrchoviny“ v Blansku. Takže i pohárů pro vítěze bude letos víc, než obvykle: celkem tedy 93! Níže je uvedeno všech 135 jmen rajdrů, kteří budou v hlavní roli slavnostního večera a pevně věřím, že s drtivou většinou z Vás se v sobotu večer skutečně uvidím a osobně setkám!

Pořadí OPEN 
Odrážedla chlapci (25 startujících): 
  1. Hrazdíra Matěj (MTB TEAM Bosonohy) – 345 bodů
  2. Maivald Eliáš (MORAVEC Team) – 320 (dvě vítězství)
  3. Pozorský Richard (Drahanský sport team) – 320 (jedno vítězství)
  4. Pospíšil Štěpán (MORAVEC Team) – 275
  5. Kovář Sebastian (MORAVEC  Team) – 255
Odrážedla dívky (15 startujících):
  1. Fialová Karolína (Blansko) – 375 bodů
  2. Fialová Nikola (Boskovice) – 295
  3. Hlubinková Viktorie (Suchý) – 270
  4. Kopecká Patricie (Knínice) – 170
  5. Kopecká Viktorie (Knínice) – 160
Chlapci do 6 let  (31 startujících):
  1. Brabenec Lukáš (MORAVEC Team) – 365 bodů
  2. Jelínek Matěj (ASCM) – 330
  3. Jež Štěpán (Bike team Nové Město na Moravě) – 315
  4. Grošek Štěpán (Open Cycling Academy) – 280
  5. Hegar Martin (Život na kolech) – 224
Dívky do 6 let  (19 startujících):
  1. Chlubnová Ella (MORAVEC Team) – 375 bodů
  2. Abrlová Eliška (Drahanský Sport team) – 325
  3. Lišková Tereza (MORAVEC Team) – 315
  4. Valášková Adéla (Valchov) – 295
  5. Kozlová Veronika (Valchov) – 235
Chlapci do 7-8 let  (31 startujících):
  1. Grošek Šimon (Open Cycling Academy) – 375 bodů
  2. Hruda Martin (Drahanský Sport team) – 335
  3. Jež Marek (Bike team Nové Město na Moravě) – 310
  4. Huťka Tomáš (TUFO Cyklozákladna Otrokovice) – 260
  5. Vašíček Jiří (CP Team Boskovice) – 255
Dívky 7-8 let  (21 startujících):
  1. Mazalová Elen (Drahanský Sport team) – 375 bodů
  2. Žáčková Thea (Open Cycling Academy) – 325
  3. Poláčková Pavlína (ACT leraK Blansko) – 270
  4. Štolfová Barbora (Cykloop.cz-BT Morkovice) – 265 (jedno druhé místo)
  5. Poláčková Karolína (ACT leraK Blansko) – 265 (jedno třetí místo)
Chlapci do 9-10 let  (32 startujících):
  1. Pozorský Martin (Drahanský sport team) – 330 bodů
  2. Chlubna Šimon (MORAVEC Team) – 320
  3. Maivald Matyáš (MORAVEC Team) – 305
  4. Orsava Matyáš (TUFO Cyklozákladna Otrokovice) – 285
  5. Hruda Petr (Drahanský sport team) – 270
Dívky 9-10 let  (21 startujících):
  1. Žerníčková Zita (Bike 8144) – 355
  2. Šafářová Veronika (Nutrend Specialized Racing) – 335 bodů
  3. Štolfová Eliška (Cykloop.cz-BT Morkovice) – 300
  4. Pantůčková Tereza  (ACT leraK Blansko) – 248
  5. Frohlichová Lucie (Open Cycling Academy) – 245
Chlapci do 11-12 let  (31 startujících):
  1. Hruda Tomáš (Drahanský Sport team) – 320 bodů
  2. Březina Adam (Aspire) – 300
  3. Pražan Adam (SPORTEG) – 265
  4. Kučera Vojtěch (4Ever – Cyklo Bulis) – 240
  5. Křupala Jakub (TUFO Cyklozákladna Otrokovice) – 225
Dívky 11-12 let  (22 startujících):
  1. Kupská Žaneta (Drahanský Sport team) – 325 bodů
  2. Pozorská Ivona (Drahanský Sport team) – 285
  3. Gottwaldová Lucie (CP Team Boskovice) – 260
  4. Křístková Kateřina (SK Jiří Team) – 258
  5. Bartošová Magdaléna (Bike 8144) – 255
Chlapci do 13-14 let  (27 startujících):
  1. Grošek Matěj (Open Cycling Academy) – 300 bodů
  2. Kuchař Josef (ACT LeraK Blansko) – 285 (tři vítězství)
  3. Halás Václav (CYKLO TEAM KOLÁRNA) – 285 (jedno vítězství)
  4. Poláček Dominik  (ACT LeraK Blansko) – 256
  5. Haluška Adam (ASCM) – 235
Dívky 13-14 let  (18 startujících):
  1. Husáková Jolana (ACT leraK Blansko) – 271 bodů
  2. Frohlichová Natálie (Open Cycling Academy) – 265
  3. Tlamková Barbora (MORAVEC Team) – 255
  4. Janovská Barbora (MORAVEC Team) – 235
  5. Gottwaldová Amálie (CP Team Boskovice) – 225
Junioři / kadeti   ( 36 startujících):
  1. Kupská Žaneta (Drahanský Sport team) – 300 bodů
  2. Holub Filip (GT Opportunity Brno) – 280
  3. Svobodník Nikola (GT Opportunity Brno) – 265
  4. Vykydal Jaroslav (TJ AŠ. Mladá Boleslav) – 182
  5. Konečný Filip (Nutrend Specialized Racing) – 150
Juniorky / kadetky   (5 startujících):
  1. Odehnalová Klára (CYKLO TEAM KOLÁRNA) – 270 bodů
  2. Malošíková Julie (Cykloteam MXM Hulín) – 140
  3. Holoubková Silvie (HEAD PRO TEAM OPAVA) – 125
  4. Hanáková Eliška (ČED Bike Team) – 75 (vítězství na trati ČP – Boskovice)
  5. Srnská Patricie (SPORTEG) – 75
Masters III  (16 startujících):
  1. Kovařík Ivo (DK Bike Shop Racing Team) – 375 bodů
  2. Kupský Aleš (Dolní Kounice) – 305
  3. Hrubeš David (Pro – T racing team) – 275
  4. Sedláček Jiří (SK Jiří Team) – 220
  5. Olejníček Dušan (GT Opportunity Brno) – 205
Masters II (23 startujících):
  1. Červený Stanislav (TÜV SÜD Rusava Bike Team) – 345 bodů
  2. Petr Lukáš (Open Cycling Academy) – 330
  3. Martinek Jiří (Žďár) – 255
  4. Holec Pavel (Nativesport) – 225
  5. Štolfa Michal (Cykloop.cz-BT Morkovice) – 210
Ženy ELITE  (8 startujících):
  1. Maráčková Pavlína (SK Jiří Team) – 340 bodů
  2. Svobodová Ester (Brno – Šlapanice) – 215
  3. Pavlíková Jana (Oslavany) – 75 (lepší umístění ve finálovém závodě)
  4. Bajgerová Nikola (Dukla Praha) – 75
  5. Sokolová Edita (Taula) – 65
Muži  ELITE  (46 startujících):
  1. Šich Petr (MORAVEC Team) – 365 bodů
  2. Neset Jan (Enjoy riding team) – 325
  3. Vrbacký Tomáš (Enjoy riding team) – 305
  4. Ošťádal Jiří (Enjoy riding team) – 239
  5. Hrubeš Mikuláš (Pro – T racing team) – 197

 

Pořadí OBCE
Odrážedla chlapci (6 startujících): 
  1. Kovář Sebastian (MORAVEC Team) – 300 bodů
  2. Štefl Jan (MORAVEC Team) – 130
  3. Tolkner Matěj (Blansko) – 75
Odrážedla dívky (6 startujících):
  1. Fialová Karolína (Blansko) – 375 bodů
  2. Fialová Nikola (Boskovice) – 315
  3. Kopecká Patricie (Knínice) – 180
Chlapci do 6 let  (7 startujících):
  1. Korec Jan (Drahanský Sport team) – 365 bodů
  2. Fiala Vojtěch (Drahanský Sport team) – 340
  3. Žerníček Erik (Bike 8144) – 205
Dívky do 6 let  (8 startujících):
  1. Abrlová Eliška (Drahanský Sport team) – 375 bodů
  2. Valášková Adéla (Valchov) – 345
  3. Kozlová Veronika (Valchov) – 300
Chlapci do 7-8 let  (12 startujících):
  1. Hruda Martin (Drahanský Sport team) – 375 bodů
  2. Janovský Jonáš (MORAVEC Team) – 315
  3. Vašíček Jiří (CP Team Boskovice) – 310
Dívky 7-8 let  (9 startujících):
  1. Mazalová Elen (Drahanský Sport team) – 375 bodů
  2. Štolfová Barbora (Cykloop.cz-BT Morkovice) – 320
  3. Poláčková Karolína (ACT leraK Blansko) – 315
Chlapci do 9-10 let  (6 startujících):
  1. Hruda Petr (Drahanský sport team) – 375 bodů
  2. Nejezchleb Adam (Drahanský sport team) – 260
  3. Kovařík Jakub (Drahanský sport team) – 115
Dívky 9-10 let  (5 startujících):
  1. Žerníčková Zita (Bike 8144) – 375 bodů
  2. Šafářová Veronika (Nutrend Specialized Racing) – 345
  3. Štolfová Eliška (Cykloop.cz-BT Morkovice) – 315
Chlapci do 11-12 let  (4 startující):
  1. Hruda Tomáš (Drahanský Sport team) – 375 bodů
  2. Mariak Samuel (ACT Lerak Blansko) – 320
  3. Mazal Vojtěch (Drahanský Sport team) – 315
Dívky 11-12 let  (6 startujících):
  1. Bartošová Magdaléna (Bike 8144) – 355 bodů
  2. Fritzová Tereza (Drahanský Sport Team) – 325
  3. Pantůčková Anna (ACT Lerak Blansko) – 300
Chlapci do 13-14 let  (4 startující):
  1. Poláček Dominik  (ACT leraK Blansko) – 355 bodů
  2. Kučera Denis  (ACT leraK Blansko) – 65 (lepší umístění ve finálovém závodě)
  3. Ptáček Adam (Boskovice) – 65
Dívky 13-14 let  (3 startující):
  1. Tlamková Barbora (MORAVEC Team) – 300 bodů
  2. Janovská Barbora (MORAVEC Team) – 270
  3. Hanáková Anna (ČED Bike Team) – 75
Štafety:
  1. „Goťáci“ (CP Team Boskovice) – Gottwaldová Amálie, Gottwaldová Lucie, Gottwald Martin – 228 bodů
  2. Open Cycling Academy 6 + Drahanský Sport Team – Grošek Matěj, Frohlichová Lucie, Petr Lukáš – 200 bodů
  3. ACT LeraK Blansko 2 – Kuchař Jáchym, Kuchař Josef, Bradáčová Nikola – 190 bodů
Pořadí Grand Slam:
  1. Šich Petr (MORAVEC Team) – 290 bodů
  2. Neset Jan (Enjoy Riding Team) – 228
  3. Ošťádal Jiří (Enjoy Riding Team) – 194

Který z tradičních pořadatelských subjektů ocení tu-kterou kategorii si můžete zjistit zde: Rozdělení kategorií na Večer vítězů 

Samozřejmě, že večer opět ozdobí svojí účastí význační hosté a nebudou opět chybět k okouknutí zajímavé cyklo-unikáty. Zkrátka: letošní slavnostní večer vítězů si určitě nenechte ujít! Večer vítězů – pozvánka.