«

»

123 jmen vítězů..!

Večer vítězů Poháru Drahanské vrchoviny 2019 se kvapem blíží! Předposlední měsíc r. 2019 – listopad – se ujme pomyslného časového žezla už tento pátek a od tohoto dne přesně za týden se sejdeme v útulném kulturním domě obce Suchý u Boskovic, aby těm, co byli na letošní „Vrchovině“ dle rozpisu soutěže bodově na maximální výši, se dostalo zasloužené odměny za jejich snažení a poctivé výkony! 

Dobře znalí věci si řeknou: ten Koudelka neumí už ani do 130-ti napočítat…. Chce-li odměnit v pořadí OPEN v celkem 18-ti kategoriích 5 nejlepších a v pořadí pořádajících OBCÍ ve 12-ti kategoriích 3 nejlepší, je celkový součet jmen odměněných jednoznačně 126… (90 dekorovaných v pořadí OPEN a 36 dekorovaných v pořadí OBCE). Faktem, který potvrzuje, že nadpis této aktuality „123 jmen…!“ je legitimní a pravdivý je skutečnost, že v pořadí OBCE v kategorii mladších žáků zasáhli letos do „Vrchovinových“ bitev jen 2 borci a v kategorii starších žákyň jenom jedna statečná borka… Proto je  jinak přesné číslo 126 poníženo o číslovku 3…

Že z VIP osobností, které nám večer Vítězů svojí společností určitě zpříjemní, budete mile překvapení, za tím si i nadále samozřejmě stojím… Mile budou všichni odměňovaní vítězové ale překvapeni i z neobvyklé a v pravdě výjimečné věcné ceny, kterou se nám pro ně podařilo zajistit… Ale opět víc neprozradím a opakovaně Vás všechny, kterých se večer Vítězů týká, pozvu, abyste si ho nenechali v žádném případě ujít! Pro jistotu níže uvádím, těch 123 jmen…  I s jejich dosažený bodovým ziskem… Na setkání s Vámi všemi se v pátek 8. listopadu moc těšíme!